Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

RUSYA CDS

147,59
%0,00
Güncellenme: 23/08/2017 02:00:53
  • KAPANIŞ: 147,59
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 147,59
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 147,59

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.433,672.454,772.452,5124,140,99
DOW21.738,1321.912,8321.899,89196,140,90
FTSE 1007.318,887.387,557.381,7462,860,86
DAX12.124,1512.234,7912.229,34163,351,35
NIKKEI19.361,9519.437,2519.383,84-9,29-0,05
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.429,402.453,502.452,8024,801,02
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.104,5012.249,5012.222,00170,001,41
FTSE FUT7.315,507.384,507.377,5069,500,95
CAC FUT5.099,005.137,505.130,5045,500,89
BOVESPA FUT70.315,0071.470,0071.470,001.991,002,87
NIKKEI FUT19.330,0019.480,0019.480,00140,000,72