Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BREZİLYA CDS

203,00
%-0,12
Güncellenme: 22/08/2017 08:43:43
  • KAPANIŞ: 203,24
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 203,48
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 201,17

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.718,7421.703,7529,240,13
S&P 5002.417,352.430,582.428,372,820,12
FTSE 1007.318,887.378,357.370,2551,370,70
DAX12.124,1512.165,4112.155,0189,020,74
NIKKEI19.361,9519.437,2519.383,84-9,29-0,05
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.429,402.437,102.432,004,000,16
DAX FUT12.104,5012.163,0012.155,00103,000,85
FTSE FUT7.315,507.371,007.362,0054,000,74
CAC FUT5.099,005.120,505.112,0027,000,53
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.580,0012,000,02
NIKKEI FUT19.330,0019.390,0019.370,0030,000,16