DÖVİZ
AVUSTRALYA DOLARI / JAPON YENİ
ALIŞ
86,4540
(TL)
SATIŞ
86,4630
(TL)
% -0,12
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

AVUSTRALYA DOLARI / JAPON YENİ

86,4590
%-0,12
Güncellenme: 21/08/2017 15:07:30

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.296,807.331,957.324,200,220,00
DAX12.093,3112.149,5812.122,70-42,49-0,35
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.420,802.431,202.428,101,300,05
DAX FUT12.084,5012.158,0012.128,00-41,00-0,34
FTSE FUT7.286,007.324,507.320,000,500,01
CAC FUT5.077,005.108,505.099,50-12,50-0,24
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.370,0019.350,00-10,00-0,05