BORSA
BIST HİZMETLER ENDEKSİ
69.650,57
% 0,95
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST HİZMETLER ENDEKSİ

69.650,57
%0,95
Güncellenme: 18/08/2017 20:42:59
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 68.993,82
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 69.666,06
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 68.324,55
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.440,272.430,570,560,02
DOW21.641,6321.793,3521.723,03-27,70-0,13
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,002.439,002.430,000,500,02
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.196,5012.164,00-35,50-0,29
FTSE FUT7.293,007.352,507.315,50-73,00-0,99
CAC FUT5.078,005.123,005.086,90-59,60-1,16
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.600,00740,001,07
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.460,0020,000,10