DÖVİZ
DOLAR/İSVİÇRE FRANGI
% 0,24
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

DOLAR/İSVİÇRE FRANGI

0,9653
%0,24
Güncellenme: 18/08/2017 21:38:58

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.740,16-10,57-0,05
S&P 5002.420,692.440,272.432,982,970,12
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,002.439,002.432,002,500,10
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.075,0012.196,5012.162,00-37,50-0,31
FTSE FUT7.293,007.352,507.317,50-71,00-0,96
CAC FUT5.078,005.123,005.086,90-59,60-1,16
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.590,00730,001,06
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.460,0020,000,10