DÖVİZ
DOLAR/YEN
ALIŞ
109,0500
(TL)
SATIŞ
109,0600
(TL)
% -0,12
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

DOLAR/YEN

109,05
%-0,12
Güncellenme: 21/08/2017 11:53:52

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
FTSE 1007.296,807.324,277.306,34-17,64-0,24
DAX12.093,3112.134,7112.112,26-52,93-0,44
NIKKEI19.365,6519.509,5319.393,13-77,28-0,40
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.420,802.431,202.420,80-6,00-0,25
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.084,5012.158,0012.103,00-66,00-0,54
FTSE FUT7.286,007.319,507.296,00-23,50-0,32
CAC FUT5.077,005.108,505.082,00-30,00-0,59
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.280,0019.320,0019.300,00-60,00-0,31