DÖVİZ
EURO / YEN
ALIŞ
128,1200
(TL)
SATIŞ
128,1300
(TL)
% -0,25
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

EURO / YEN

128,13
%-0,25
Güncellenme: 18/08/2017 10:11:10

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.750,3221.984,7421.750,73-274,14-1,24
S&P 5002.430,012.465,022.430,01-38,10-1,54
FTSE 1007.331,167.387,877.336,35-51,52-0,70
DAX12.086,7212.109,4412.089,12-114,34-0,94
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.425,802.433,002.432,803,300,14
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.106,0012.141,5012.111,00-88,50-0,73
FTSE FUT7.327,007.352,507.332,50-56,00-0,76
CAC FUT5.099,505.123,005.102,00-44,50-0,86
BOVESPA FUT68.705,0069.430,0068.860,00-642,00-0,92
NIKKEI FUT19.410,0019.690,0019.440,00-240,00-1,22