Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

PALADYUM

927,84
%0,31
Güncellenme: 18/08/2017 08:32:14
  • GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 928,47
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 918,64

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.750,3221.984,7421.750,73-274,14-1,24
S&P 5002.430,012.465,022.430,01-38,10-1,54
FTSE 1007.382,167.433,747.387,87-45,16-0,61
DAX12.184,2712.290,0512.203,46-60,40-0,49
NIKKEI19.433,0919.543,1319.459,14-243,49-1,24
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.425,802.433,002.433,003,500,14
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.111,0012.287,0012.199,50-57,00-0,47
FTSE FUT7.327,007.350,507.344,00-44,50-0,60
CAC FUT5.105,005.181,505.146,50-30,00-0,58
BOVESPA FUT68.705,0069.430,0068.860,00-642,00-0,92
NIKKEI FUT19.410,0019.690,0019.440,00-240,00-1,22