Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

VODAFONE HİSSESİ

220,25
%-0,41
Güncellenme: 23/08/2017 20:44:04
  • HACİM (LOT):
    -
  • ALIŞ: 220,25
    SATIŞ: 220,30
    NET: -0,90
    EN YÜKSEK: 221,80
    EN DÜŞÜK: 220,15
    HACİM (TL): 20.604.048,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.808,3921.866,6621.829,04-70,85-0,32
S&P 5002.441,422.448,912.444,05-8,46-0,34
FTSE 1007.360,337.394,527.382,650,910,01
DAX12.155,7412.269,9212.174,30-55,04-0,45
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.439,002.453,102.442,80-10,00-0,41
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.149,0012.267,0012.169,50-52,50-0,43
FTSE FUT7.348,507.391,507.382,505,000,07
CAC FUT5.103,505.148,505.115,00-15,50-0,30
BOVESPA FUT70.760,0071.335,0071.285,00407,000,57
NIKKEI FUT19.350,0019.440,0019.360,00-60,00-0,31