BORSA
BIST SPOR ENDEKSİ
63.259,36
% 0,15
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

BIST SPOR ENDEKSİ

63.259,36
%0,15
Güncellenme: 20/08/2017 15:03:32
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 63.163,53
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 63.514,53
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 62.454,26
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.641,6321.793,3521.674,51-76,22-0,35
S&P 5002.420,692.440,272.425,55-4,46-0,18
FTSE 1007.302,477.387,877.323,98-63,89-0,86
DAX12.080,7412.178,0912.165,19-38,27-0,31
NIKKEI19.433,0919.543,1319.470,41-232,22-1,18
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.420,002.439,002.426,80-2,70-0,11
DAX FUT12.075,0012.196,5012.169,00-30,50-0,25
FTSE FUT7.293,007.352,507.319,50-69,00-0,93
CAC FUT5.073,005.127,005.112,00-32,50-0,63
BOVESPA FUT68.790,0069.695,0069.568,00708,001,03
NIKKEI FUT19.310,0019.550,0019.460,0020,000,10