Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

AJAX HİSSESİ

11,41
%2,61
Güncellenme: 23/08/2017 20:44:04
  • HACİM (LOT):
    -
  • ALIŞ: 11,41
    SATIŞ: 11,48
    NET: 0,29
    EN YÜKSEK: 11,52
    EN DÜŞÜK: 11,00
    HACİM (TL): 29.428,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.808,3921.866,6621.812,09-87,80-0,40
S&P 5002.441,422.448,912.444,04-8,47-0,35
FTSE 1007.360,337.394,527.382,650,910,01
DAX12.155,7412.269,9212.174,30-55,04-0,45
NIKKEI19.408,4719.561,3219.434,6450,800,26
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
S&P FUT2.439,002.453,102.441,50-11,30-0,46
DAX FUT12.149,0012.267,0012.179,50-42,50-0,35
FTSE FUT7.348,507.391,507.379,001,500,02
CAC FUT5.103,505.148,505.114,00-16,50-0,32
BOVESPA FUT70.760,0071.430,0071.125,00247,000,35
NIKKEI FUT19.340,0019.440,0019.350,00-70,00-0,36