BORSA
FTSE MIB
21.649,07
% -0,48
Borsa İstanbul kararı uyarınca, 1 Eylül 2014 itibari ile, BIST piyasa verileri, 15 dk gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.
BİST HİSSE ARAMA

FTSE MIB

21.649,07
%-0,48
Güncellenme: 22/08/2017 14:38:47
  • ÖNCEKİ KAPANIŞ: 21.752,80
    GÜNİÇİ EN YÜKSEK: 21.905,50
    GÜNİÇİ EN DÜŞÜK: 21.625,55
    HACİM: 0,00

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
Kalan karakter : 300
DÜNYA VADELİEn DüşükEn YüksekSonNet%
DOW21.600,3421.718,7421.703,7529,240,13
S&P 5002.417,352.430,582.428,372,820,12
FTSE 1007.318,887.378,357.370,0851,200,70
DAX12.124,1512.165,4112.157,3791,380,76
NIKKEI19.361,9519.437,2519.383,84-9,29-0,05
VADELİLEREn DüşükEn YüksekSonNet%
S&P FUT2.429,402.437,102.432,004,000,16
NASDAQ FUT4.483,004.560,004.538,0076,751,72
DAX FUT12.104,5012.163,0012.151,5099,500,83
FTSE FUT7.315,507.371,007.360,0052,000,71
CAC FUT5.099,005.120,505.111,0026,000,51
BOVESPA FUT69.315,0070.075,0069.580,0012,000,02
NIKKEI FUT19.330,0019.390,0019.360,0020,000,10