Apple, Sevgililer Günü'ne özel kullanıcılarının yapabileceklerini içeren bir açıklama yaptı. Apple'dan yapılan açıkamaya göre 10 dakika içinde şunlar yapılabiliyor:

"1. Siri’den 14 Şubat’ta çiçek almanızı hatırlatmasını isteyin. 

2. iMessage’da yeni tam ekran kalp efektiyle ona içten bir “Görüşmek üzere!“ mesajı gönderin ya da kendi el yazınızla yazıp Digital Touch ile öpücükler veya kalp atışı ekleyin. iMessage Sevgililer Günü, Aşk, Sevgi, Kalp temalı sticker paketleri ile bu özel gün için çok daha zengin
 
3. Heyecan verici haberleri *ipucu: yeni yüzük* sevdiklerinizle paylaşırken efektlerden yararlanın. Görünmez mürekkeple bir fotoğraf gönderin, mesaj yalnızca kullanıcı dokunduğunda görünür olsun.
 
4. Siri’ye “Küpid“ diye seslenin. Siri’ye “Aşk nedir?” veya “Aşka inanıyor musun?” ya da “Gerçek aşkı ne zaman bulacağım?” gibi sorular sorarak ilişki tavsiyeleri alın. Hatta Siri’ye “Seni seviyorum” deyin. 
 
5. Dışarıda kutlama yapacaksanız; Apple’ın Harita uygulamasıyla yakındaki restoranlara göz atın ve Siri’den bir restoranda akşam yemeği rezervasyonu yapmasını isteyin.
 
6. Apple’ın Harita uygulaması veya Siri ile Uber çağırarak sevgilinizi evinden alın ve birlikte bir şeyler içmeye gidin. 
 
7. Eğer evde olacaksanız Apple TV’nizi açarak  " Romantik Komediler" ve "Romantik Dramalar” başlıklı koleksiyonlardan seçin yapın, ya da,

8. Önceden Fotoğraflar’da otomatik bir Anı Filmi hazırlayın, müzik, başlık ve sinematografik geçişlerle zenginleştirin ve paylaşmadan önce istediğiniz değişiklikleri yapın. 

9. Siri’ye 2017’nin en iyi aşk şarkısını sorun ve Apple Music’te bir çalma listesi hazırlayın. Veya Siri’ye “Romantik bir liste çal.”


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme