İNTERNET HABERLERİ

19 NİSAN 2017

Türkiye'de internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu gündüz saatlerinden beri yavaşlık yaşıyor. Kullanıcılar, Twitter'da internetin yavaşlığı ile ilgili tweet'ler atarak sorunlarını bildiriyor. Peki internet neden yavaş? İnternet ne zaman düzelecek?

İNTERNET NE ZAMAN DÜZELECEK?

Geçtiğimiz günlerde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), bugün gerçekleşen referandum için ülke genelinde internet erişiminde herhangi bir problem yaşanmaması için Referandum Koordinasyon Merkezi kurmuş ve Pazartesi gününden itibaren 7/24 aralıksız çalışmaları başlatmıştı.

Fakat bugün yaşanan internet yavaşlığı, kullanıcıların Twitter ve diğer sosyal medya platformları üzerinde barındırdıkları internet sağlayıcı servisini soru yağmuruna tutmasına neden oldu.

Şu anda Türkiye'de yaşanan internet yavaşlığıyla ilgili bir problem yaşandığına dair açıklama yok. Konuyla ilgili resmi kaynaklardan bir resmi açıklama gelmedi.

Aynı zamanda bazı kullanıcılar yavaşlık yaşarken, bazı kullanıcılar ise internet erişiminde herhangi bir sorun yaşamadığını sosyal medya platformları üzerinden dile getiriyor.

İşte sorun yaşayan kullanıcıların tweetleri;


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 17 Nisan 2017 Pazartesi 15:07
    düzeldi süper hızlı
  • Misafir 18 saat önce
    gene sen şanslısın ben ve 8-9 kişinin interneti hala süper yavaş bundan sonra yorumlarınızı bende düzeldi diye atmanız daha mantıklı insanlara düzeldi yazısını görünce yanlış anlayaqbilir
Kalan karakter : 300
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme