İlk versiyonu ile “What Would Google Do?” isimli kitabıyla Google’a önemli katkılar sağlayan Jeff Jarvis, Ebay’ın Almanya Ülke Müdür Frerk – Malte Feller, Babbel CEO'su Markus Witte, Google Ürün Müdürü ve Jaiku’nun kurucusu Jyri Engestörm, Xing'in CEO'su Stefan Gross-Selbeck gibi sosyal medyanın önde gelen isimlerinin de konuşmacı olarak davet edildiği Next’09 etkinliğine davet edilen Marro.ws ekibi, Ağustos ayı ortasında yayınladıkları ikinci versiyon ile Avrupa’da adından söz ettirmeye devam ediyor.
İkinci versiyonu ile sosyallik alanında önemli bir boyut kat edilen Marro.ws’da artık sistemi kullanan kullanıcılar, farklı kişileri sakladıkları verilere göre takip etmeye başlayabildiğini ve bu kişilerin yaptıkları saklamalardan haberdar olabiliyor.
15 Ağustos’ta resmi olarak duyurulan yeni versiyonu ile benzer ilgi alanlarına sahip kişilerin profil sayfalarına görüntüleyebilme, takip etme, mesajlaşma, dürtme, detaylı arama, gibi kullanıcılarına kırktan fazla yeni özellik sağlayan Marro.ws Avrupa’nın en prestijli sosyal medya sitesinde “Marro.ws: Zekice Tasarlanmış Güçlü Bir Servis” başlığıyla yer aldı.
Üçüncü ayını yeni dolduran bir Marro.ws projesini Amerika’da açtıkları ofis üzerinden yürüttüklerini belirten ekip dört kişiyi istihdam ediyor.
Şu ana kadar ellerinde bulunan kaynakları kendilerinin oluşturduğunu ve bu kaynaklar ile düşündüklerinin %25’ini hayata geçirebildiklerini ifade eden ekip; ABD, Polonya, İngiltere, İtalya, Çin, Almanya, Belçika ve Hindistan gibi ülkelerin en yüksek ziyaretçi kaydettikleri ülkeler arasında bulunduğunu söylüyor.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme