Türk Telekom’un köylere ve GAP bölgesindeki bulunan illere özel olarak sunduğu “GAP Avantaj ” ve “Köy Avantaj ” tarifeleri gördüğü yoğun ilgiyle 4 ayda 250 bin kişiye ulaştı. Köy avantaj ve Gap Avantaj tarifesi sayesinde, Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti almaya yeni başlayan müşteriler, vergiler dahil ayda 9,90 TL karşılığında şehir içi 3000 dakikaya kadar bedava konuşurken, GSM aramalarını da indirimli olarak, vergiler dahil dakikası 15 kuruştan yapabiliyorlar.


Türk Telekom’un GAP bölgesinde bulunan illere özel olarak tasarlanan “GAP Avantaj Tarifesi” ve İçişleri Bakanlığı tarafından “köy” olarak tanımlanan bölgelerde özel olarak tasarlanan “Köy Avantaj Tarifesi” kullanılmaya başlandıkları 21 Mart 2011 tarihinden sonraki 4 ay içinde yaklaşık 250 bin kullanıcıya ulaştı.  Yoğun istek üzerine bölgelere özel çözümler sunan bu tarifeler 3 Ağustos 2011 itibari ile yeniden Türk Telekom müşterilerinin başvurusuna açıldı.
Köy avantaj ve Gap Avantaj tarifesi sayesinde, Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti almaya yeni başlayan müşteriler, vergiler dahil ayda 9,90 TL karşılığında şehir içi 3000 dakikaya kadar bedava konuşurken, GSM aramalarını da indirimli olarak, vergiler dahil dakikası 15 kuruştan yapabiliyorlar. Ayrıca 7’den 7’ye bedava kampanyası ile sene sonuna kadar şehir içi ve şehirlerarası bedava görüşme yapabiliyor
21 Mart 2011 tarihinden bugüne yaklaşık 250 bin Türk Telekom müşterisi tarafından tercih edilen tarifelerin bedava dakikaları, tarifelerden yararlanılan il merkezinde ve merkeze bağlı tüm ilçe ve köylerde 7 gün 24 saat kullanılabiliyor. Bu kapsamda şehirler arası ve cep telefonu olmak üzere diğer yönlere yapılan aramalarda da cazip fiyat avantajları sunuluyor.  

Yeni müşterilere Dect telefon
Türk Telekom, yeni ev telefonu abonesi olacak olan müşterileri için Köy Avantaj ve GAP Avantaj tarifeleri ile beraber faydalanabilecekleri yeni bir kampanya da başlattı. 24 ay süresince Köy Avantaj veya GAP Avantaj Tarifeleri’ni kullanacağını taahhüt eden Türk Telekom müşterileri 50 kişilik telefon rehberi, arayan numarayı gösterme ve 10 cevapsız aramaya kadar kaydetme özellikli Panasonic KX-TG1311 Dect Telefon’a ücretsiz sahip oluyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme