Avea, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde Türkiye’de bir “ilk”e daha imza atıyor. Yeni Deniz Suyu Sıcaklığı Servisi ile Türkiye’nin 21 farklı noktasındaki deniz suyu sıcaklıkları, Türkiye’de sadece Avea abonelerinin cep telefonlarına ulaşıyor.

Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, sunduğu katma değerli hizmetleri, farklı alanlarda hayata geçirdiği işbirlikleri ve yenilikçi projeler ile abonelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Daha önce Türkiye’nin uluslararası standartlarda, meteorolojik gözlem ve hava tahmini hizmetlerini sürdüren Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü işbirliği ile Hava Durumu Paketi hizmetini sunan Avea, şimdi de Türkiye’de bir ilke imza atarak Devlet Meteoroloji İşleri SMS Deniz Suyu Sıcaklığı Servisi’ni kullanıma sunuyor. Avea aboneleri, bu özel servis sayesinde deniz keyfini sürprize yer vermeden doyasıya yaşayabilecek.

Pixofun ile birlikte 4282 servis numarası üzerinden sadece Avea abonelerine özel olarak hazırlanan servis, 21 farklı noktadaki (İskenderun, Anamur, Alanya, Antalya, Finike, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Kuşadası, Çeşme, Didim, Foça, İzmir, Ayvalık, Tekirdağ, Kumköy, Akçakoca, Sinop, Samsun, Trabzon, Hopa) deniz suyu sıcaklıklarını güncel olarak yayınlayacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000
Kredi hesaplama, kur çevirici, "bir depo kaça dolar?" ve fazlası için tıklayın.
Sermaye Piyasası Araçları Vergilendirme