ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
CHP Genel Başkanı Deniz Baykal partisine yeni katılan çarşaflı kadınları tanımladı. "Çarşaflılar ikiye ayrılır: İçi aydınlık olanlar, olmayanlar. Çarşaflıların içinde de aydınlık düşünceler bulunabilir"

Baykal, "Hepimiz kardeşiz, eşitiz. Kimse kimseye üstün değil. Siyaseti inanç, mezhep, memleket işiyle hiçbir şekilde karıştırmayacağız." dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Baykal’ın şu sözleri şaşırttı: ‘Bir insanı kılığından, kıyafetinden onun ne düşüncesini, ne ahlaki kimliğini çıkarmak doğru yaklaşım değildir. Herkes içinde bulunduğu ortamın gereğini benimseyerek giyiniyor olabilir ama herkesin içinde pırıl pırıl bir anlayış, aydınlık bir düşünce ve çok duyarlı bir yüreğin bulunması mümkündür.’

HALUK KOÇ'TAN TEPKİ


CHP Milletvekili Haluk Koç konu üzerine yazılı bir açıkşama yaptı. Açıklamada Koç şunları kaydetti: "Kara çarşafı dekor yaparak verilmek istenen mesaj, partinin kimliği ve çizgisi ile ne denli uyumludur? Bu görüntüler eşliğinde yapılmak istenen program ve tüzük değişikliklerinin kamuoyunu yanıltmaya dönük ve göstermelik bir çabadan öteye anlam taşımadığı açıktır. Bu tutum nedeniyle derin endişe taşımaktayız."

AJANSLAR

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(591)
Kalan karakter : 2000