ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

2. Ordu Komutanlığı İstihkam Alayı'ndaki sancak tevcih töreninden sonra Soykan Parkı'nda kurulan ''Malatya Valiliği Proje Stantlarını'' gezen Gül, Kızılay'a ait stantta kurban bağışında bulunarak makbuz karşılığında 260 YTL ödedi.
''91 Dev Öğrenci'' standını da ziyaret eden Cumhurbaşkanı Gül, öğrencilerin hediye ettiği kitapları kabul etti. Çocuklarla fotoğraf çektiren Gül, ''91 Bin Dev Öğrenci'' projesinin örnek bir çalışma olduğunu belirterek, çocukları tebrik etti.
Bu arada, stantları ziyareti sırasında yaşlı bir kadın, Cumhurbaşkanı Gül'e sarılarak ağladı ve bir mektup verdi. Cumhurbaşkanı Gül, mektubu okuyup ilgileneceğini belirterek, görevlilerden, yaşlı kadının telefon numarasını almalarını istedi.
Stantların ardından belediye binasına geçen Cumhurbaşkanı Gül'e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Belediye önünde halka yönelik kısa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, gösterilen ilgiye teşekkür ederek, "Aslında siz benim şahsımdan ziyade birliğimize ve beraberliğimize bu sevgiyi gösteriyorsunuz. Malatya, Turgut Özal ve İsmet İnönü gibi 2 cumhurbaşkanı çıkarmış bir ilimizdir. İkisini de rahmetle anıyoruz." diye konuştu.

Cihan


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(12)
Kalan karakter : 2000