ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

 Yusuf DOĞAN/HABERTÜRK

50 yaşındaki senarist Güliz Kucur, önceki gün Şişli Bomonti’deki bir rezidansta köpeği Zanzi ile birlikte yaşadığı dairesinin penceresine çıktı. Kucur’u gören temizlik görevlileri kendisini ikna etmek istedi, başarılı olamayınca da polisi aradı. Sinir krizi geçiren Kucur’u polis de ikna edemedi.

Güliz Kucur’un bir anlık dikkatsizliğinden yararlanan temizlik görevlileri, ünlü senaristi yakalayarak pencereden indirmeyi başardı. Kucur, uzun süre hazır bekletilen ambulansa binmek istemedi. Zorla ikna edilmesinin ardından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülen Kucur, buradan da tedavi olmadan kaçtı. Polise ifade vermeyi reddeden Kucur’un ekonomik sıkıntıları nedeniyle intihara kalkıştığı öne sürüldü.

GÜLİZ KUCURDAN'DAN AÇIKLAMA

Güliz Kucur intihar ettiği iddialarına Twitter'dan cevap verdi.

Ünlü senarist Güliz Kucur'un ekonomik sıkıntılar yüzünden intihara kalkıştığı öne sürüldü. Kucur, sosyal medyada ses getiren iddialara Twitter üzerinden açıklık getirdi.

Ünlü senarist, sayfasına "Olayın gerçekle ilgisi yoktur, İyiyim hayattayım. Konuyla ilgili hukuki süreç başlamıştır" notunu düştü.

  • Yusuf DOĞAN
  • rezidans
  • senarist Güliz Kucur
  • intihar

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(7)
Kalan karakter : 2000