SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Şişli Belediyesi'nin tekne gezisinde kaza

20 Eylül 2016 Salı, 16:13:19Güncelleme: 16:14:04

Şişli Belediyesi, bugün saat 11.00'de Beşiktaş İskelesi'nden 120 kişiyle hareket eden gezi teknesinin henüz bilinmeyen bir nedenle Ortaköy İskelesi'nde kazaya karıştığını bildirdi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Şişli Belediyesi Sonra Oku

Şişli Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, kazada 5 vatandaşın hafif şekilde yaralandığı ve yaralıların hastanelere sevk edilerek tedavilerinin gerçekleştirildiği belirtildi.

Belediyenin Kültür Müdürlüğü tarafından Şişlililer için düzenlenen gezilerin haziran ayından bu yana devam ettiği kaydedilen açıklamada, gezi programlarında hizmetlerin tekne kiralayan firma tarafından sağlandığı aktarıldı.

Açıklama, şunlar kaydedildi:

"Saat 11.00'de Beşiktaş İskelesi'nden 120 kişi ile hareket eden tekne, henüz bilinmeyen bir nedenle Ortaköy İskelesi'nde küçük bir kaza yaşamıştır. Bu kaza neticesinde 5 vatandaşımız hafif şekilde yaralanmış olup, hastaneler sevk edilerek tedavileri gerçekleştirilmiştir.

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, olay yerine derhal giderek incelemelerde bulunmuş ve daha sonra da hastanede hafif yaralı komşularımızı ziyaret etmiştir.

Kaza ile ilgili olarak gerekli işlemlerin yapılması ve olayda sorumluluğu olan kurum ve kişilerin tespiti için yasal başvurularımız gerçekleşmiştir."

AA

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER