SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

Devlet Bahçeli: F serisi 1 dolarlarda ByLock şifresi var

22 Eylül 2016 Perşembe, 10:00:43Güncelleme: 12:30:21

MHP lideri Devlet Bahçeli, FETÖ şüphelilerinde bulunan 1 dolarların şifresini kurmaylarına anlatırken partiden ihraç edilen Meral Akşener ile ilgili değerlendirmelerde de bulundu

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Devlet Bahçeli Sonra Oku

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kurmaylarıyla sohbetinde FETÖ'nün haberleşmede kullandığı ByLock sisteminde 1 dolarlardaki F serisi numaralarının giriş şifresi olduğunu anlattı, bilgilerini paylaştı.

Milliyet'in haberine göre Bahçeli, kurmaylarıyla yaptığı sohbette, "ByLock sisteminde 215 bin kişi var deniyor, ama şu ana kadar 55 bini tespit edilmiş. ByLock kullanan kamu görevlileri görevlerinden atıldı. 160 bin kişinin kim olduğu merak konusu, iş çevresi, siyasetten isimler olabilir. Bunların açığa kavuşturulması gerekiyor. Tanıdık olmayanın sisteme girmesi imkansız. 1 dolarların F serisindeki seri numaraları ByLock sisteminin giriş şifresi olarak kullanılıyormuş" dedi.

MHP'den ihraç edilen Meral Akşener ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Bahçeli, Meral Akşener’in 15 Temmuz öncesindeki konuşmalarında “Yurtta Sulh Cihanda Sulh” sözünü kullandığını anımsatarak, “Bugüne kadar darbeler gördük. Bir darbenin rengi, amaç ve parolası vardır. Bunu da yayımlanan bildiride görmek mümkündür, bildiride belli edilir. Mesela 1960 darbesinin parolası, ‘Harbiye Aldanmaz’ idi. 15 Temmuz’daki bildiride ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh’ ifadesi öne çıkıyor. Hanımefendinin neredeyse her toplantısında ‘Yurtta Sulh Cihanda Sulh’ ifadesini kullanıyor olması sadece tesadüf olamaz” ifadelerini kullandı.

BU HABERİN 1 YORUMU VAR.
Misafir 14 saat önce

sayın devlet bahçeli siz türkiyenin en büyük devlet adamısınız

24 15
Cevapla
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER