SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

KPSS önlisans sonuçları ne zaman açıklanacak?

19 Ekim 2016 Çarşamba, 13:44:44Güncelleme: 14:00:53

ÖSYM tarafından 16 Ekim'de gerçekleştirilen KPSS önlisans sınav sonuçları için adaylar sabırsızlık içinde. Peki sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
KPSS önlisans Sonra Oku

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından, kamu kurum ve kuruluşlarının bazı kadro ve pozisyonlarına personel atamak için 16 Ekim'de yapılan KPSS önlisans sınav sonuçlarının açıklanacağı gün sabırsızlıkla bekleniyor. Peki 2016-KPSS önlisans sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

KPSS ÖNLİSANS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM tarafından 16 Ekim'de gerçekleştirilen KPSS önlisans sınavının sonuçları için adaylar sabırsızlık içinde. Sonuçların 20 Kasım'da yapılacak ortaöğretim oturumunun ardından bir hafta sonra açıklanması bekleniyor. ÖSYM, sınav sonuçları için henüz resmi bir açıklama yapmadı. ÖSYM tarafından açıklama yapıldığı an haberimizin içerisine eklenecektir.

Sınav sonuçları, ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr/ internet adresinden açıklanacak. Adaylar, sonuçlarını T.C Kimlik numaraları ve şifrelerini girerek öğrenebilecekler.

KPSS ORTAÖĞRETİM NE ZAMAN YAPILACAK?

ÖSYM'den yapılan duyuruda; "Merkezimizce 20 Kasım 2016 tarihinde uygulanacak olan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS Ortaöğretim/Ön lisans) Ortaöğretim oturumunun 09.30 olarak belirlenen başlama saatinin 10.00 olarak değiştirilmesine karar verilmiştir." denildi.

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER