18 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, ABD Savunma Bakanı Ashton Carter'ın açıklamalarına ilişkin olarak, "Sözlerin uygulamada da görülmesini istiyoruz. ABD'nin bu noktaya gelmesi olumlu bir gelişme. Musul operasyonunda Türkiye sahada olacak" dedi.

ABD Savunma Bakanı Ashton Carter, Türkiye'nin Musul operasyonunda yer alması gerektiğini söylemişti. Carter, "Türkiye'nin güçlü bir müttefiki olmaya devam edeceğiz" demişti.

Carter şunları söylemişti:

"Türkiye’nin Suriye ve Irak’taki gelişmelerle ilgilenmesi makuldür. Hudut güvenliğinizin sağlanması için tedbir almanızı destekliyoruz. Türkiye'nin DEAŞ'a karşı icra edilecek operasyonlara katılmasını istiyoruz. Türkiye ile bazen görüş ayrılıklarımız olabilse de, prensiplerde daima mutabıkız."

HABERTURK.COM


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 23 Ekim 2016 Pazar 15:34
    ilgililerin dikkatine-avrasya tünelimiz hayırlı uğurlu olsun. tünel levhalarının biri dikkatimi çekti acil( çıkış ) yazılması gerekirken insanları daha çok panikhavasına sokmak istercesine çıkış yerşne kaçış yazılmış.inşaallah ilgililer görür bu yazıyı.birde böylesi üst bürokrasiye daha kolay ulaşmanın yolları olsa daha iyi olur sanki
  • Misafir 21 Ekim 2016 Cuma 16:45
    pis işleri bize yaptırırlar, esas pastayı onlar yer. boşuna hayale kapılmayın.
  • Misafir 21 Ekim 2016 Cuma 15:08
    operasyon bitti nerdeyse
Kalan karakter : 300