19 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlendirme yapılan Batman Belediyesi'nde işçilere bir yıllık ikramiyeleri ödendi.

Batman Belediyesi'nde çalışan 365 işçinin bir yıldır ödenmeyen 1 milyon 750 bin lira tutarındaki ikramiyesi KHK ile yapılan görevlendirme sayesinde ödendi. İşçiler, 15 Kasım'dan itibaren ikramiyelerini de maaşlarıyla alabilecek.

Belediyeye görevlendirilen Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, işçilere 1 milyon 750 bin lira ikramiye ödemesi yaptıklarını belirtti.

İşçilerin ikramiyelerini almanın sevincini yaşadığını vurgulayan Aksoy, "Görevlendirmenin hemen ardından, kentin sorunlarına neşter vurmaya başladık. Diğer taraftan da çalışanlarımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. 365 çalışan kardeşimizin yaklaşık 1 yıldır ikramiyelerinin ödenmemiş olduğunu belirledik. Bununla ilgili gerekli talimatları vererek ödenmesini sağladık. İşçilerimiz artık alın terleri kurumadan maaş ve ikramiyelerini alacak." diye konuştu.

AA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
  • Misafir 02 Kasım 2016 Çarşamba 13:20
    Allah devletimize milletimize zeval vermesin bu vatan hainleri işallah görüyordur bu hizmetleri gerci bunlar göremeyen körler bence bu bölgelerde güven hüzür olmadan yerel secim yabmamak lazım 3 5 cabulcu halkı sıkıştıraaktan bkk oytobluyor devlet vicdanı bikanara bırakmasını temenni ediyorum bu vatan hiinlerini bitirene kadar zorumuza gidiyor artık bu kahbelikler kalleşlikler
Kalan karakter : 300