19 OCAK 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Tekirdağ'da Fatma Ç., tartıştığı için öfkeli olduğu gelini 31 yaşındaki Nursel Demir'in yüzü ve vücuduna uyuduğu sırada kızgın yağ döktü. Hastaneye kaldırılan Demir, tedavi altına alınırken, kayınvalidesinden şikayetçi oldu.

Tekirdağ'da eşi memur olan Nursel Demir, bir süre önce eşinden ayrılan kayınvalidesi Fatma Ç.'yi 5.5 yaşındaki oğlunun bakımına yardımcı olması için evlerine davet etti. Ancak bir süre sonra gelin- kayınvalide arasında tartışma yaşanmaya başladı.

Gerginliğin artması üzerine Nursel Demir, kayınvalisi Fatma Ç.'den evlerinden ayrılmasını istedi. Fatma Ç., sabah erkenden kalkıp, sessizce, küs olduğu Fatma Ç.'nin odasına girdi. Fatma Ç., yatağında uyuyan gelini Nursel Demir'in yüzü ve vücuduna kızgın yağ döktü.

Acı içinde uyanan Nursel Demir, bağırarak yardım istedi. Eşi tarafından çağırılan ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan Demir, Çorlu İlçesi'nde bulunan özel bir hastaneye sevk edildi.

Özel hastanede tedavisi süren Demir, "Kayınvalidemi çocuğa bakmasını için çağırdık. 10 gündür bizde kalıyordu. Dün de kendisi ile tartışmamız olmuştu evine gidecekti. Bana bu caniliği nasıl yaptı? Elindeki kaynar yağlı suyu yüzüme boşalttı. Büyük bir acı ile uyandım. Gözümü açtığımda ambulans gelmişti. Devlet Hastanesi'ne gittik ve daha sonra buraya geldik. Eşim de ben de şikayetçiyiz" dedi.

Oğlu ve gelininin şikayeti üzerine gözaltına alınan Fatma Ç., savcılık talimatı ile serbest bırakılırken, hakkındaki soruşturma sürüyor.

İKİNCİ DERECE YANIK

Özel Reyap Hastanesi Plastik ve Estetik Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Sinan Öztürk, Nursel Demir de ikinci derece yanık olduğunu belirtti. Dr. Öztürk, "Hastamız hastanemize geldiğinde üzerine kızgın yağ dökülmesi öyküsü mevcuttu. Şu anda tedavisi sürüyor. Fonksiyon ve estetik sonuçları daha düzgün olsun diye klinik takibimize devam ediyoruz. Şu an için net olarak söyleyemediğimiz bazı konular var. Bunlardan bir tanesi nihai kalacak iz, diğeri de fonksiyon kaybının olup olmayacağıdır. Bunu zaman gösterecektir. Bunu an azına indirmek için uğraşıyoruz. Hayati tehlikesi mevcut değildir" dedi.

DHA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 18 Kasım 2016 Cuma 14:18
  kadının kadınla rekabeti asla bitmez...
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 01:27
  Nerde yasiyoruz bu nedir ya sen kimsin sende bir anasin nasil baskasinin evladina yaparsin bu nasil bir vijdan nasil bir anasin
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 01:11
  Kaza ve kadere inanmak , gelin bu dunyada aci cekecek . Anneye of bile dememeliydi. Koca neden anasini dava etmis anlamis degilim. Anasini uzmesin oglu. Esini degistirsin bence .
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:52
  etme bulma dünyasi..
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:48
  idam nerede?
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:28
  Kısasa kısas lazım ama bizde zırnık ceza bile yok
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:23
  evin erkeğği vasfını yitirdikçe düzen bozuluyor dahada bozulacak
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:18
  Nasıl serbest şakamı bu
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:05
  gelin kaynana iliskisinin pess dedittircek durumu.
 • Misafir 15 Kasım 2016 Salı 00:00
  aynı miktarda aynı derecede pişirilmiş yağı kaynanaya dökeceksin. ve tekrar savcı gelini serbest bırakıp sorusturma başlatacak. kısas olacak. konu kapandı
Kalan karakter : 300