Son Dakika

Bugünkü (30.12.2016 tarihli) Takvim gazetesinde yayımlanan yazıda, müvekkilim Turgay Ciner hakkında tamamen hayali bir senaryo ile iftira niteliğinde, gerçek dışı iddia ve isnatlar içeren bir yazı yayımlanmıştır.

Müvekkilimin ve sahibi olduğu kuruluşların, sözkonusu yazı ile atfedilen hayali senaryolar ve kurgularla bir ilgisi olmadığı gibi; FETÖ, PKK, DAEŞ ve benzeri her türlü bölücü ve yıkıcı terör örgütüne karşı Cumhuriyetimizin, Demokrasimizin, Vatanımızın, Milletimizin, Milli İradenin ve Hukukun yanında her zaman yer aldığı ve almaya da kararlılıkla devam edeceği bilinmelidir.

Sözkonusu iftira niteliğindeki yazı ile ilgili tarafımızdan gerekli hukuki sürecin başlatılacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Turgay Ciner Vekili
Av. Zişan KASAR YILDIRIM

Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.