ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Türk vatandaşlarına Hollanda’da yapılan muameleyle ilgili olarak, “Uluslararası teamüllere aykırı bu tavır, Avrupa değerlerinin hem insani, hem de diplomatik açıdan intiharı olarak değerlendirilebilir” dedi.

Emine Erdoğan, aralarında Ciner Medya Grubu Genel Direktörü Didem Ciner’in de bulunduğu Türkiye’nin önde gelen işkadınları, kadın sanatçı ve sporcularını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde konuk etti.

Dünyadaki değişimin en önemli dinamiklerinden birinin kadın potansiyelini değerlendirmek olduğunu söyleyen Erdoğan, “Kadınların gücünü devreye sokabilen toplumlar ilerleyecek, diğerleri gelecek liginden düşecektir” diye konuştu.

Erdoğan, 16 Nisan’da yapılacak referandumla ilgili ise “Türkiye’yi vesayetlerden arındıracak sivil bir sistem teklifiyle karşı karşıyayız. 93 yılda, 65 hükümetin kurulduğu bu sistemin yapısal sorunlarının tamiri, eminim hepinizin arzusudur” açıklamasını yaptı.

 

GAZETE HABERTÜRK / ANKARA


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 15 Mart 2017 Çarşamba 15:13
    Yillarca emek verdim işçi emekli bir bayanım ben de orda olmam lazımdı çünkü ben işçi emekçisiyim o patronları patron yapan emeğim vardı
  • Misafir 15 Mart 2017 Çarşamba 12:01
    Kesinlikle Hayir Hayir
  • Misafir 15 Mart 2017 Çarşamba 10:33
    kul hakkı yiyorlar.
Tüm yorumları göster(5)
Kalan karakter : 2000