ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ataşehir'de bir kuyumcuya gelen maskeli soyguncular kuyumcunun kendilerine ateş ederek karşılık vermesi çatışma çıktı. Olayda iki kişi vücutlarına isabet eden mermiyle yaralanırken, olayda korkan bir vatandaş da kalp krizi geçirdi. Polis soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, Ataşehir Yeni Mahalle Dursunbey Caddesi üzerinde bu sabah saat 10:30 sıralarında meydana geldi. Kuyumcuya gelen maskeli ve pompalı tüfekli soyguncular kuyumcuya silahı doğrultarak altınları istedi. Kuyumcu çetin ceviz çıkarak soygunculara silahla karşılık verdi. i. Bunun üzerine soyguncular kaçmaya başladı. Bu sırada esnaf da soyguncuları kovalamaya başladı. Soyguncular etrafa ateş açmaya başladı. Açılan ateş sonrası iki kişi yaralanırken, bir vatandaş da korkarak kalp krizi geçirdi. Soyguncular kayıplara karışırken, yaralılara ilk müdahale yakında bulunan tıp merkezinde yapıldı. Ardından yaralılar ambulansla çevre hastanelere sevk edildi. Soygun girişimi sırasında içeride olan bir vatandaş , "İçerdeydik dört kişi geldi. Silah doğrulttular tüfek vardı ben silahın üzerine atladım. Yaralılardan biri kardeşim dedi" dedi.
Öte yandan, polis soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 18 Mart 2017 Cumartesi 19:12
    Bu bölgeyi ben 3 senedir Bimere 50 kere 155 e şikayet ettim burda devlet yok Sitelerin içlerinde bile Esrar içiyorlar 3 gün boyunca gece yarılarına kadar sokakta müzik sesleri sonuna kadar açık burda ki polisler incelensin İç işleri bakanlığına şikayet ve ihbardır bu
  • Misafir 18 Mart 2017 Cumartesi 12:05
    Idam Sart yoksa onundeyim gecemeyiz Boyle serefsizlerin Idam gelsinki Biraz frenlesinler bisi yapmadan once
Kalan karakter : 2000