ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'nin referandum itirazıyla ilgili olarak  "AYM ve AİHM'in yetki alanında değil. YSK'nın kararı kesin, bu iş bitti" dedi. 

A News'a konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun itirazları için "Millet iradesine saygısızlık hakkın yok" diye konuştu.

"AGİT'İN TARAFSIZLIĞINA NASIL İNANAYIM?"

Avrupa'daki 'Evet' oranlarını değerlendiren Erdoğan, "Avrupa'nın müdahalesi ters tepti" dedi. AGİT'in raporuna değinen Erdoğan "Tarafsız ve bağımsız olmaları gerekir. AGİT'in tarafsızlığına nasıl inanayım?" ifadesini kullandı. 

TRUMP'LA GÖRÜŞME TARİHİ NETLEŞTİ

ABD Başkanı Trump ile ne zaman görüşeceğinin sorulması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tarih şu anda belirlendi. Zannediyorum 15-16 Mayıs'ta Çin'e gideceğim. Çin'den oraya geçeceğim. Herhalde 16-17 Mayıs olacak (Trump'la) görüşme tarihimiz. Yani Çin'den 15'inde ayrılıp, direkt Amerika." dedi.

Türkiye ile ABD'nin ikili ekonomik ilişkilerinde ticaret hacmini, 50 milyar dolar seviyesine çıkarmak gerektiğini vurgulayan Erdoğan, ABD ziyaretinin "Bereketli ve isabetli" olacağını ifade etti.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 23 Nisan 2017 Pazar 00:41
    Helal
  • Misafir 20 Nisan 2017 Perşembe 21:23
    Dünya cumhurbaşkanı Görsün Allah başımızdan eksik etmesin reisim
  • Misafir 20 Nisan 2017 Perşembe 18:50
    Nabza göre şerbbet
Tüm yorumları göster(13)
Kalan karakter : 2000