ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Ankara Adliye sarayı önünde doğalgaz patlaması meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Ankara Adliyesi önünde asfalt çalışması yapılığı sırada iş makinesinin doğalgaz borusuna zarar vermesi nedeniyle patlama meydana geldi.

Olayda can kaybı yaşanmazken, bölgeye çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yangına müdahale eden itfaiye aracının da yandığı görüldü.

Yangının büyümesinin önüne geçmek için doğalgaz hatları kesildi, ardından itfaiye ekipleri söndürme işlemine başladı. Polis ekipleri, vatandaşları olay yerinden uzaklaştırarak, trafik akışını durdu. Soğutma işlemleri devam ediyor.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 21:31
    bilip bilmeden konuşan yorum yapan arkadaşlara söylüyorum türkiye asfaltta gayet iyi seviyededir kaza nedeni ne asfalt işçisinin ne de asfalt şirketinin ihmalidir 24 santime yani asfalt seviyesine doğal gaz döşeyen adamın amacı sorgulanmalıdır 24 santimde afalt kazılması gayet normal çünkü o seviyede ya asfal yada mekanik olur zaten mekaniğin altına inmez bir makina çünkü şirketler kazıdıgı asfalt kadar para kazanıyor yani napsın o adamlar çamuru toprağı
  • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 17:08
    yapacaginiz isi seveyim
  • Misafir 20 Mayıs 2017 Cumartesi 16:14
    İş ehline verimezse!
Tüm yorumları göster(7)
Kalan karakter : 2000