ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, zehirlenen askerlerle ilgili olarak, 17 askerin tedavi altında olduğunu, hayati tehlikesi bulunan askerlerin olmadığını açıkladı. Güvençer, gözaltı sayısının ise 24'e yükseldiğini söyledi. Güvençer, öğleden sonra tedavi altındaki 17 askerin de taburcu olacağını açıkladı. 

Manisa Valisi Güvençer, kışlada zehirlenme olayına ilişkin şu açıklamalarda bulundu;

Etkilerini konuştuğumuz hadiseler bir takım ortaklıklar içeriyor olmakla beraber tam anlamıyla, 23 Mayıs'ta yaşanan salgının devamı değil. Yüzde yüz birbirinin devamı değil ama ortaklıkla ilgili herkesin zihninde bir ilişkilendirme oluyor. 23 Mayıs'tan sonra da bütün tahkikatlar süratle sürdürüldü ve raporlandı ama ne yazık ki, 16'sında 17-18'inde hadiseleri yaşadık. İnşallah bir daha yaşamayız. Gözaltındakilerin hem şirket yöneticileri hem de şirket çalışanları olduğunu söylemekle yetineyim. 

 

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 15:33
    Eşsiz müsriflikte iftarlar yaparken, benim garip askerimi kim düşünür. reklam işinde çok iyiler. yiyin beyler yiyin aksırıncaya tıksırıncaya kadar yiyin
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 13:12
    sayın valinin oğlu para sayma makinelerine sarılıp uyurken bu ana kuzuları vatanı savunuyorlar bari yemekleri ıyi olsun be kardeşim onca vergi nereye gidiyor
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 11:40
    TSK emeklisiyim 6 sene mutfak nöb.astsb.lığı tututum toplamda da 24 yıl çalıştım ve böyle bir olayla karşılaşmadım. Şimdi bu normal mi? Her öğünden önce o öğünde servis edilen tüm yemek çeşitlerinden ayrılan numuneler ortada değil mi?
Tüm yorumları göster(37)
Kalan karakter : 2000