ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

İstanbulda hava ve deniz polisinin desteğiyle Anadolu yakasında gerçekleştirilen "Kurt Kapanı-6" operasyonu tamamlandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün koordinasyonunda düzenlenen operasyona, Anadolu yakasındaki ilçe emniyet müdürlükleri ile emniyete bağlı şubelere bağlı bin polis katıldı.

ÇOK SAYIDA NOKTADA UYGULAMA

İstanbul emniyetine bağlı Havacılık Şube Müdürlüğüne ait polis helikopteri, Deniz Şube Müdürlüğüne ait polis botları ve dedektör köpeklerin de katıldığı operasyon çerçevesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı, vapur iskeleleri, halkın yoğun bulunduğu caddeler ve meydanlar, suç oranının yüksek olan semtler, umuma açık mekanların da aralarında bulunduğu noktalarda uygulamalar yapıldı.

Polis ekipleri, şüpheli görülen şahısların Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulamasını yaparken, umuma açık mekanlar ve iş yerleri ile araçlarda da aramalar yapıldı.

"Kurt Kapanı-6" operasyonu saat 16.00da sona ererken, gözaltı sayısı ve ele geçirilen suç unsurlarıyla ilgili bilginin emniyet tarafından daha sonra paylaşılacağı bildirildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 15:28
    daha da arttırılsın. bekçilik sistemi de aktif olarak uygulamaya koyulsun. kansızlar her yerde çünkü. bizim de her yerde olmamız gerek.
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 15:22
    Polisler de Polis Özel Hareket ve Çevik kuvvet çalışır diğerleri yatar.
  • Misafir 19 Haziran 2017 Pazartesi 15:10
    Nereden nereye bi huzur bırakmadıniz artik tam polisiye devleti olduk
Tüm yorumları göster(7)
Kalan karakter : 2000