ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Türk Silahlı Kuvvetleri'nce ( TSK), Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Karadağ bölgesinde icra edilen operasyonda, bu sabah Karadağ/Latedem Tepe bölgesinde tespit edilen üç terörist etkisiz hale getirildi.

Aynı operasyon kapsamında, Ziyaret ve Cami Tepe bölgelerinde yapılan arama tarama faaliyetinde, 30 metre uzunluğunda dört odalı ve 5 metre uzunluğunda tek odalı suni olarak yapılmış iki mağara bulundu.

 

MAĞARA ÜZERİNE SABİTLENMİŞ PARATONER

Bulunan mağaralarda, bir doçka namlusu, bir biksi namlusu, 5 kutusu açılmamış olmak üzere bin 800 adet doçka mühimmatı, bir roketatar mühimmatı, bir adet jeneratör, iki akü, 8 büyük tüp, 7 celikan mazot, mağara üzerine sabitlenmiş bir paratoner, muhtelif örgütsel doküman ve bir miktar yaşam malzemesi bulunarak imha edildi.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 11 Ağustos 2017 Cuma 21:16
    Abd nin hediyesidir pkk ya
  • Misafir 11 Ağustos 2017 Cuma 20:47
    Dingonun ahırı mı. Önüne gelen mağara vs yapar cephane stok eder. Hem de Türk vatanın da. Yeter artık karınca kımıldasa tsk , emniyet , devlet bu hainlere, bu düşmanlara fırsat vermemeli. Kanunsa kanun yapın. Ohal yeterli değilse yeterli olanını yapın. Vergi yetmiyorsa alın bu ülkenin vatandaşından. Ne gerekiyorsa verelim. Yeter ki Türkiye de ne hain kalsın ne de düşman. Temizleyin hepsini.
  • Misafir 11 Ağustos 2017 Cuma 21:28
    Helal olsun kardeşim birde açılım yapmasalar bu işlerde kararlılık şart
Tüm yorumları göster(20)
Kalan karakter : 2000