Başbakan'ın miting programı

Erdoğan'ın referandum sürecinde yapacağı mitinglerin programı netleşmeye başladı

23 Temmuz 2010 Cuma, 14:26:43Güncelleme: 14:26:43
Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Habertürk'e facebook veya
twitter hesabınızdan hızlı bağlantı yapabileceğiniz gibi e-posta hesabınızla da  yeni üyelik yapabilirsiniz.
Başbakan'ın miting programı Sonra Oku

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın referandum sürecindeki programı netleşmeye başladı. Başbakan Erdoğan, Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyükşehirlerde pazar günleri programa katılacak. Erdoğan, referandum kapsamında Diyarbakır, Van, Şanlıurfa gibi illere ise eylül ayı başında gidecek.

Referandum kapsamında ilk programına yarın Bingöl'den başlayacak olan Erdoğan, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Balıkesir, Kütahya, Adana, Hatay, Denizli, Antalya, İzmir, Rize, Kayseri, Çorum, Kahramanmaraş, Samsun, Tokat, Ankara, Van, Diyarbakır, İstanbul, Şanlıurfa, Bursa, Trabzon, Konya, Hakkari, Gaziantep, Samsun, Manisa, Erzurum gibi şehirleri ziyaret edecek.

Hafta sonunu Bingöl, Elazığ, Malatya ve Adıyaman'da geçirecek olan Erdoğan, pazartesi günü AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına başkanlık edecek. Salı günü ise Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak olanan İngiltere Başbakanı ile bir araya gelecek.

Önümüzdeki hafta da Balıkesir, Kütahya, Adana ve Hatay'a gidecek Erdoğan, Yüksek Askeri Şura'dan dolayı referandum programına kısa bir ara verecek.

Başbakan Erdoğan, Ramazan ayının ilk günü memleketi Rize'de programa katılacak.

CHA

Gündem Haberleri

Tüm Gündem Haberleri