ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

"Özel hayatın gizliliğinin ihlali" soruşturması

27 Ekim 2010 Çarşamba, 10:41:20

"Özel hayatın gizliliğinin ihlali"ne ilişkin soruşturma kapsamında bir grup askeri personel, adliyeye geldi

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
"Özel hayatın gizliliğinin ihlali" soruşturması

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen ''özel hayatın gizliliğinin ihlali''ne ilişkin soruşturma kapsamında bir grup askeri personel, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirildi.

Merkez Komutanlığına ait sivil bir araçla adliyeye ulaştırılan askeri personelin, ''şantaj ve askeri casusluk'' iddialarını da soruşturan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Fikret Seçen'e ifade vermeleri bekleniyor.

'Askeri casusluk' soruşturmasında gözaltına alınan askerlerden ikinci bir grup daha adliyeye getirildi. Sabah saatlerinde getirilenlerle birlikte adliyeye getirilen asker sayısı 12'ye yükseldi.

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Fikret Seçen tarafından yürütülen 'askeri casusluk' soruşturması kapsamında gözaltına alınan muvazzaf askerlerden ikinci bir grup daha adliyeye getirildi.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne askeri araçla getirilen muvazzaf askerler, hakim ve savcıların giriş yaptığı kapıdan adliye binasına alındı. Sabah saatlerinde getirilenlerle birlikte adliyeye getirilen asker sayısı 12'ye yükseldi.

AA

BU HABERİN 2 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER
  • Erzurum'da dolunay böyle görüntülendi
  • İp üstünde 500 metre
  • Atlayış ustası gençler
  • 387 adet paket lastikle karpuz patlatmak