ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Serkan ŞENOL / HABERTURK.COM
ssenol@haberturk.com

Açıköğretim Fakültesi ( AÖF) 2012 bütünleme sınav sonuçları bu sabah erken saatlerde açıklandı. Sisteme giren bazı öğrenciler notlarını öğrendi. Ancak haberin yayılması üzerine, notlarını öğrenmek için Anadolu Üniversitesi'nin sistemine giren yüz binlerce öğrenci notlarını göremedi. Üniversite'nin açıklanan notları önce sisteme girip ardından geri çektiği anlaşıldı. Saat 17.00 itibarıyla sonuçlar sisteme tekrar girildi.

Sonuçlarınızı kontrol etmek için buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ!

ÖĞRENCİLER TEPKİ GÖSTERDİ!

Sabah erken saatlerde girip notunu öğrenen öğrenciler, daha sonra tekrar girdiklerinde notlarını sitede göremediler. Facebook ve Twitter gibi öğrencilerin sorunlarını anında birbirleriyle paylaştığı sosyal ağlarda, 'Böyle bir şeyin daha önce hiç yaşanmadığı' vurgulanarak tepki gösterildi.

HABERTURK.COM ULAŞMAYA ÇALIŞTI

Haberturk.com olarak Anadolu Üniversitesi yetkililerine ulaşma çabamız sonuçsuz kaldı. Telefonla konuştuğumuz görevliler, yetkilerinin olmadığını, sorumlu kişilerin şu an müsait olmadıklarını söyledi.

AÖF BÜTÜNLEME SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDIĞINDA NEREDEN BAKABİLİRSİNİZ?

AÖF sınav sonuçları, Anadolu Üniversitesi'nin Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin ders notlarını görmesi için açtığı online özel sayfadan yayınlanıyor.

Sonuçlarınızı kontrol etmek için buraya TIKLAYABİLİRSİNİZ!

Her ilde en az bir AÖF bürosu bulunmaktadır. http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.

Serkan ŞENOL / HABERTURK.COM
ssenol@haberturk.com


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Tüm yorumları göster(30)
Kalan karakter : 2000