Son Dakika

Habertürk Muhabiri Bülent Günal, canlı yayında Ayasofya Müzesi Müdürü Hayrullah Cengiz ile Hızır Makamı'nın sırrını konuştu. Ayasofya Müzesi'nden yapılan canlı yayın sırasında Günal'ın Müze Müdürü Hayrullah Cengiz ile konuştuğu sırada arkalarından bir kedi geçti. Olayın şaşırtıcı yanı ise kedinin geçmesi değil, o kedinin özelliğiydi... 

Ayasofya'nın sırrı!

BARACK OBAMA SEVMİŞTİ...
ABD Başkanı Barack Obama, 3 yıl önce gerçekleştirdiği Ayasofya Müzesi ziyaretinde isminin "Gli" olduğu öğrenilen kediyi sevmişti. Doğumundan bu yana müzede yaşadığı öğrenilen kedi, fotoğraf makinesi görünce poz vermekten kaçınmıyor.

Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.