ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Adnan Oktar’ın ’Kedi canını senin' sözüyle iltifat ettiği ve yayında ’maşallah ve inşallah’ diyerek bir hayli ilgi çeken eğitimli, seksi ve muhafazakar hanımlar Beyaz Tv’de çarpıcı açıklamalar yaptılar.Uyan Türkiyem adlı programa canlı yayın konuğu olan Aylin Kocaman ve Didem Ülker kendileri hakkında merak edilen sorulara canlı yayında yanıt verdi.

PKK’YA KARŞI MÜCADELE VERİYORUZ

Didem Ülker ve Aylin Kocaman PKK ’ya karşı mücadele verdiklerini ifade ederlerken, İslam ahlakını yaymak için faaliyetlerde bulunduklarını ve gerçek İslam’ı tüm dünyaya anlatmaya çalıştıklarını belirttiler.

HAKARET OLMADAN ELEŞTİRİYİ KABUL EDERİZ

Kıyafetleri ve makyajları konusunda gelen eleştirilere de yanıt veren “Kedicikler” Kur-an ahlakına bağlı olduklarını ifade ederek “Gereksiz uygunsuz her şeye yüz çeviriyoruz. Hakaret olmadan eleştiri olabilir. Hakaret olursa, hukuk yoluna başvuruyoruz.” dediler.

BAŞIMIZI KAPATMAYACAĞIZ

Gelen mesajlar üzerine başörtüsü hakkında da açıklama yapan Didem Ülker, başlarını kapatmayı düşünmediklerini ifade ederek “ Başımı kapatmayacağım. İslamda Başörtüsü şeklinde değil, örtü diye geçer. Başörtüsü o dönemdeki giyim tarzından dolayı kaynaklanıyor. Kur-an’ın emri nedeniyle başımı kapamayı düşünmüyorum ama, başını kapatan herkese de saygı duyuyorum.” diye konuştu.

ALLAH ’I ANIYORUZ

Programlarda neden çok kez “İnşallah, maşallah” dediklerine de açıklık getiren Aylin Kocaman “İyilikleri ve güzellikleri anmak için sürekli söyleriz. Bunlar Allah ’ı anmak ve Allah ’la birlikte yaşamak ve Allah’ı hatırlatmaktır. Bu önemli bir şey.” şeklinde konuştu.

NAMAZ KILARKEN BAŞIMI ÖRTMÜYORUM

Tahir Sarıkaya’nın ’Namaz ’ sorusu üzerine konuşan Didem Ülker ’Namaz kılarken başımı kapatmıyorum. Kuran’da bu yönde bir ayet olmadığı için başımı kapatarak namaz kılmıyorum. ’ açıklamasını yaptı. • Didem Ülker
 • Adnan Oktar
 • kedicikler
 • beyaz tv
 • pkk
 • allah
 • namaz
 • Tahir Sarıkaya

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
 • cocogola 19 Aralık 2012 Çarşamba 13:43
  bidat ehli , günümüzde dini kafasına, nefsine göre yontanlardır ! ayetlere hadislere , 1400 yıldır süre gelen uygulamalara yaşayışa bakmadan bana göre böyle, bana göre şöyle diyip kendine yeni bir din icad edenlerdir ! dini değiştiren , yenilikler getirendir ! bu tür lafları eden babanızda annenizde olsa itibar etmeyin ! peygamber bir şey bilmiyordu, 14 asırdır binlerce alim evliya mübarek zat bir şey bilmiyordu da , harama baka baka bu millet din dersi vermeye kalkanlar mı bu dini biliyordu ? ayetleri kafasına göre yontup ahkam çıkaranlara itibar etmeyin ! dinden imandan olmayın !
 • molihua 19 Aralık 2012 Çarşamba 08:49
  maşallah maşallah ....
 • Misafir 19 Aralık 2012 Çarşamba 08:08
  sunlarin haline bak Allahim Yarabbim
Tüm yorumları göster(87)
Kalan karakter : 2000