SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

'En büyük'te yine skandal!

26 Şubat 2013 Salı, 14:53:17Güncelleme: 14:53:40

Çok sayıda insan 1 saat boyunca mahsur kaldı...

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Kartal'da, dünyanın en büyük adalet sarayı olarak inşa edilen Anadolu Adalet Sarayı'nda elektriklerin kesilmesiyle çok sayıda insan asansörlerde mahsur kaldı. Yaklaşık bir saat boyunca asansörde bekleyen vatandaşlar ,elektriklerin gelmesiyle dışarıya çıka Sonra Oku

Kartal'da, dünyanın en büyük adalet sarayı olarak inşa edilen Anadolu Adalet Sarayı'nda elektriklerin kesilmesiyle çok sayıda insan asansörlerde mahsur kaldı. Yaklaşık bir saat boyunca asansörde bekleyen vatandaşlar ,elektriklerin gelmesiyle dışarıya çıkabildi.

Dün öğleden sonra meydana gelen olayı bir vatandaş da cep telefonu ile görüntüledi. Görüntülerde, çekimi yapan vatandaşın katlarda kalan asansörleri tek tek gezdiği ve mahsur kalanların sayısı ile ilgili bilgi almaya çalıştığı görüldü. Asansörlerde kalanların ise jeneratörlerin neden çalışmadığını sorduğu, kurtulmak için yetkililerin devreye girmesini istediği görüntüler yansıdı.

Görüntüleri çeken vatandaşın, "İstanbul Anadolu Yakası Adalet Sarayı'nda elektrik kesintisi insanların mahsur kalmasına neden oldu. Asansörlerde vatandaş mahsur durumda ve yardım bekliyor. Jeneratörlerin olmadığı adliye sarayında her katta yaklaşık 16-17 asansör bulunmakta ve asansörde mahsur kalanların sayısı oldukça fazla." dediği görülüyor.

CHA

BU HABERE İLK YORUMU SEN YAZ
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER