'En büyük'te yine skandal!

Çok sayıda insan 1 saat boyunca mahsur kaldı...

26 Şubat 2013 Salı, 14:53:17Güncelleme: 14:53:40
Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Habertürk'e facebook veya
twitter hesabınızdan hızlı bağlantı yapabileceğiniz gibi e-posta hesabınızla da  yeni üyelik yapabilirsiniz.
Kartal'da, dünyanın en büyük adalet sarayı olarak inşa edilen Anadolu Adalet Sarayı'nda elektriklerin kesilmesiyle çok sayıda insan asansörlerde mahsur kaldı. Yaklaşık bir saat boyunca asansörde bekleyen vatandaşlar ,elektriklerin gelmesiyle dışarıya çıka Sonra Oku

Kartal'da, dünyanın en büyük adalet sarayı olarak inşa edilen Anadolu Adalet Sarayı'nda elektriklerin kesilmesiyle çok sayıda insan asansörlerde mahsur kaldı. Yaklaşık bir saat boyunca asansörde bekleyen vatandaşlar ,elektriklerin gelmesiyle dışarıya çıkabildi.

Dün öğleden sonra meydana gelen olayı bir vatandaş da cep telefonu ile görüntüledi. Görüntülerde, çekimi yapan vatandaşın katlarda kalan asansörleri tek tek gezdiği ve mahsur kalanların sayısı ile ilgili bilgi almaya çalıştığı görüldü. Asansörlerde kalanların ise jeneratörlerin neden çalışmadığını sorduğu, kurtulmak için yetkililerin devreye girmesini istediği görüntüler yansıdı.

Görüntüleri çeken vatandaşın, "İstanbul Anadolu Yakası Adalet Sarayı'nda elektrik kesintisi insanların mahsur kalmasına neden oldu. Asansörlerde vatandaş mahsur durumda ve yardım bekliyor. Jeneratörlerin olmadığı adliye sarayında her katta yaklaşık 16-17 asansör bulunmakta ve asansörde mahsur kalanların sayısı oldukça fazla." dediği görülüyor.

CHA

Yargı Haberleri

Tüm Yargı Haberleri