SON DAKİKA
Son dakika gelişmelerinde anında haberdar olmak için, anlık bildirim almak istermisiniz?
ANIMSAT
EVET

MHP'nin İstanbul mitingi 5 Ekim'de

27 Eylül 2013 Cuma, 18:35:59Güncelleme: 18:36:23

Büyük Demokrasi mitingi için kolları sıvayan Milliyetçi Hareket Partisi 5 Ekim için gün sayıyor

Onaylanmadı Bu haberi favori listenize eklemek için üyelik girişi yapmalısınız. Üye değilseniz tıklayın.
Büyük Demokrasi mitingi için kolları sıvayan Milliyetçi Hareket Partisi 5 Ekim için gün sayıyor Sonra Oku

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman İstanbul İl Başkanlığı'nda 5 Ekim'de yapılacak büyük "Demokrasi" mitingiyle ilgili basın toplantısı düzenledi.

Büyükataman basın toplantısında MHP olarak 9 ilde yapılması planlanan "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" açık hava toplantısının ilkini Bursa'da "Kuruluş", ikincisini İzmir'de "Bayrak", üçüncüsünü Adana'da "Vatan", dördüncüsünü Erzurum'da "Birlik", beşincisini Konya'da "Türkçe", altıncısını Elazığ'da "Kardeşlik" temalı olarak gerçekleştırdıklerini belirtti.


Demokrasi temalı yedinci mitinglerini 5 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştireceklerini söyleyen Büyükataman, "İstanbul, dünyanın incisi, Türklük'ün ve İslam'ın kalbidir. İstanbul, Türk ülküsü, Kızıl Elma'dır. İstanbul, Türk milletinin sonsuza dek kalacağı mukaddes topraktır. İstanbul, Hak Teala'nın emri, yüceler yücesi Resul'ün dileğidir. İstanbul, o güne kadar parçalar halinde bulunan Türk medeniyet tasavvurunun bütün birikim ve parçalarıyla bir araya geldiği, gerçek olduğu yerdir. İstanbul önemlidir, vazgeçilmez bir değerdedir. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, demokrasinin üstünlüğüne inanan, toprak bütünlüğümüzü savunan, millet ve devlet bekasını düşünen her vatandaşımızı 5 Ekim Cumartesi günü Kazlıçeşme Meydanı'na bekliyoruz" dedi.

DHA

BU HABERİN 1 YORUMU VAR.
SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
GÖNDER