ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA
Sanat ve sosyete dünyası bu aşk haberiyle çalkalanıyor. Geçtiğimiz yıllarda şarkıcı Yalın'la aşk yaşayan Derin Mermerci'nin adı, şimdi de ünlü popçu Kenan Doğulu'yla anılmaya başlandı. Birkaç yıl önce Yalın'la ilişkisi ortaya çıkan Derin, annesi Ender Mermerci'nin hışmına uğramış ve popçuyla yollarını ayırmıştı. Uzun süre kimseyle birlikte olmayan Derin'in Yalın'dan sonraki aşkı ise o dönem Elif Germiyanlıgil'le evli olan Mehmet Germiyanlıgil'di!

SON SEVGİLİSİ EVLİYDİ
Ünlü işadamının bu 'derin' kaçamağı da günlerce magazin basınının gündemine yerleşmişti. Güzelliği ve aşklarıyla adından söz ettirmeyi başaran Derin Mermerci, yine ilginç bir ilişki haberinin kahramanı olmayı başardı. İddialara göre Derin Mermerci, Kenan Doğulu'yla aşk yaşamaya başladı.

KONSERİNİ İZLEDİ
Bu iddiaların çıkış noktası ise Derin'in Kenan Doğulu'nun Bodrum Fuga Otel'deki konserini izlemesiydi. Sanat ve sosyete dünyasında konuşulanlara göre; Kenan hayranlığını dile getirmekten hiç çekinmeyen sosyetik güzel; konserden sonra oteli Kenan Doğulu'yla birlikte terk etti. İkilinin baş başa otelden ayrılması ve Bodrum'da sık sık buluşması, aşk iddialarını körükledi.

Takvim

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000