KATEGORİLER

Yazının devamını okumak için tıklayınız...

Mehmet Günsür

Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Oyunculuğa henüz yedi yaşındayken çeşitli televizyon reklamlarında oynayarak adım attı. Eğitim hayatını İtalyan Lisesi ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamladı.

Bir müzik grubuyla birlikte konserler veren Mehmet Günsür, dört yıl boyunca bir restoran işletti. Hamam adlı sinema filminin seçmelerine katıldı ve deneme çekimlerinin ardından role kabul edildi. Filmde aldığı rolle birlikte geniş kitlelere adını duyurdu.

Özellikle 2011 yapımlı Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde oynadığı başrol Özgür Turgut karakteriyle adını Türkiye'ye duyuran Mehmet Günsür, 2012-2014 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl adlı televizyon dizisinde Şehzade Mustafa rolünü oynadı ve bu rolle de unutulmayan bir oyuncu oldu.

Günümüzde "Fi" adlı dizide Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç ile birlikte başrolü paylaşmaktadır.

Mehmet Günsür Haberleri

 • Kürk mantolu Mehmet

  Fiskos, 14 Aralık 2017

  Kürk mantolu Mehmet

  Kürk mantolu Madonna out, Mehmet in!

 • Vizyon için gün sayıyor

  Fiskos, 13 Aralık 2017

  Vizyon için gün sayıyor

  Başrollerini Mehmet Günsür, Bige Önal, Timuçin Esen ve Nejat İşler’in paylaştığı ‘Martıların Efendisi’ 22 Aralık’ta vizyona girecek

 • Beyazperde kardeşliği

  Fiskos, 06 Aralık 2017

  Beyazperde kardeşliği

  Seyirciyle buluşmak için geri sayıma başlayan ‘Martıların Efendisi’nde ekranların iki ünlü ismi Mehmet Günsür ve Timuçin Esen, abi-kardeşi canlandıracak

  "Can'ı aldatmanın bedeli bu"

  Televizyon, 05 Aralık 2017

  "Can'ı aldatmanın bedeli bu"

  Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 4. bölüm 2. fragmanında görülen sahneler, büyük merak uyandırdı. İşte Fi Çi 4. bölüm 2. fragmanı ve Fi Çi yeni bölüm fragmanındaki detaylar...

 • ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ kutlaması

  Fiskos, 24 Kasım 2017

  ‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ kutlaması

  Kaybedenler Kulübü Yolda’ ve ‘Martıların Efendisi’ filminin oyuncuları önceki akşam TMC Yapım’ın Etiler’de verdiği kutlama yemeğinde bir araya geldi

 • Nur Fettahoğlu, Fi'de!

  Televizyon, 22 Kasım 2017

  Nur Fettahoğlu, Fi'de!

  Yayınlanan ilk sezonuyla izleyicilerin ilgiyle takip ettiği Fi dizisi, yeni sezonuyla ekranlarda fırtına estirmeye devam ediyor. Peki Fi Çi 3. bölüm ne zaman? İşte Fi Çi 3. bölüm fragmanı ve detaylar.

 • Fi yeni sezonu için geri sayım

  Yaşam, 18 Ekim 2017

  Fi yeni sezonu için geri sayım

  Yayınlanan 12 bölümüyle dikkat çeken Fi dizisinin yeni sezonu büyük heyecanla bekleniyor. Peki Fi ne zaman başlayacak? Fi yeni sezon ne zaman?

  Fi yeni sezonu için bekleyiş sürüyor

  Televizyon, 27 Ağustos 2017

  Fi yeni sezonu için bekleyiş sürüyor

  12. bölümüyle sezon finali yapan ve yeni sezonu büyük merakla beklenen Fi dizisi için yeni sezon tarihi araştırılıyor. Peki Fi yeni sezon ne zaman başlayacak?

  Fi, 12. bölümüyle sezon finali yaptı

  Televizyon, 17 Haziran 2017

  Fi, 12. bölümüyle sezon finali yaptı

  Azra Kohen'in "Fi, Çi, Pi" üçlemesinden esinlenilerek çekilmeye başlanan Fi dizisi, 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin takipçileri ise yeni sezon tarihini merak ediyor. İşte detaylar...

 • Can Manay, Duru ve Deniz üçgeninde tansiyon artıyor!

  Televizyon, 17 Mayıs 2017

  Can Manay, Duru ve Deniz üçgeninde tansiyon artıyor!

  "Fi" dizisi, yayınlanan 7 bölümü ile izleyicilerin merakını uyandırmıştı. Peki Fi dizsii yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi 8. ve 9. bölüm ne zaman? İşte tüm detaylar...

 • Fi yeni bölümü için bekleyiş sürüyor

  Televizyon, 10 Mayıs 2017

  Fi yeni bölümü için bekleyiş sürüyor

  Yayınlanan 7 bölümüyle izleyicilerin dikkatini çeken Fi dizisi için 8. bölüm merakla bekleniyor. Peki Fi 8. bölüm ne zaman? Fi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Fi dizisi hakkında tüm detaylar...

 • Fi yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

  Televizyon, 03 Mayıs 2017

  Fi yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

  Puhu Tv üzerinden yayınlanan "Fi" dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Can Manay iyice köşeye sıkışıyor, Duru ise ABD'ye gitme kararı alıyor. Peki Fi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

  Fi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

  Televizyon, 01 Mayıs 2017

  Fi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

  Fi dizisi, yayınlanan 6 bölümle izleyicilerinin karşısına çıktı. Şimdi ise dizinin takipçileri 7. bölümü bekliyor. Peki Fi 7. bölüm ne zaman?

  Fi yeni bölümü yayınlandı!

  Televizyon, 21 Nisan 2017

  Fi yeni bölümü yayınlandı!

  Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi'nin paylaştığı Fi dizisi için izleyiciler yeni bölümü bekliyordu. İşte Fi dizisi yeni bölümü...

 • "Fi" yeni bölüm ne zaman?

  Televizyon, 19 Nisan 2017

  "Fi" yeni bölüm ne zaman?

  "Fi" dizisi, yayınlanan ilk 3 bölümünün ardından izleyicilerde merak uyandırmıştı. Takipçileri şimdi de yeni bölümü bekliyor. Peki Fi yeni bölüm ne zaman?

 • "Fi" yeni bölüm tarihi açıklandı!

  Televizyon, 14 Nisan 2017

  "Fi" yeni bölüm tarihi açıklandı!

  "Fi" dizisi, yayınlanan ilk 3 bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. İzleyiciler şimdi de "Fi yeni bölümü ne zaman?" diye merak ediyor. Peki merakla beklenen "Fi 4. bölüm ne zaman?"

 • "Fi" yeni bölümü ne zaman?

  Televizyon, 11 Nisan 2017

  "Fi" yeni bölümü ne zaman?

  Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın yer aldığı "Fi" dizisinin 4. yeni bölümü ne zaman?

  "Fi" yeni bölüm ne zaman?

  Televizyon, 06 Nisan 2017

  "Fi" yeni bölüm ne zaman?

  İlk 3 bölümle seyircinin karşısına çıkan "Fi" dizisi, izleyicilerde merak uyandırdı. Peki Fi 4. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?