ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Bir süredir yumuşak doku kanseri tedavisi gören Kayahan, uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluştu. Usta sanatçı, Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda eşi İpek Açar ve Nilüfer’le birlikte sevilen şarkılarını seslendirdi.

Yaklaşık 15 bin kişinin doldurduğu meydanda gerçekleşen büyük buluşmada, önce Nilüfer sahneye çıktı ve Kayahan’ın ‘Geceler’ şarkısını seslendirdi. Ardından Nilüfer sahneye Kayahan’ın eşi İpek Açar’ı davet etti. Açar, büyük ustanın hasta yatağında yazdığı son şarkı olan ‘Sevgiliye’ isimli şarkıyı yorumladı.

Açar ‘Seninle Her şeye Varım Ben’ şarkısını seslendirirken Kayahan, sahneye kızları Beste ve Aslı ile Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın kollarında çıktı. İkili şarkıyı birlikte söylerken Barbaros Meydanı’nda adeta hayat durdu. Alkışlar arasında binlerce kişiyi selamlayan Kayahan, konser sırasında duygusal anlar yaşadı.

Usta sanatçı “Benden size hakkım helal, siz de helal edin. Yakında daha rahat kalkacağım günler olacak” dedi.

Kayahan, “Barıştık ama her an ne olacağı belli olmaz” diyerek Nilüfer’e takılmayı ihmal etmedi.

Sevgilileri hüzünlendirdi

Ünlü şarkıcı Altay, Sevgililer Günü’nde Portexe’de hayranlarının karşısına çıktı. Tutkulu bir aşkı anlattığı ‘Bir Şey Söyle’ adlı parçasını istek üzerine defalarca seslendiren Altay, eşi ile çok sevdiklerini ve kendisi için özel bir anlamı olduğunu söylediği ‘Ah Le Yar Yar’ parçasını da salondaki tüm çiftler için seslendirdi.

‘Benim sevgilim SiZLERSiNiZ’

Güzel şarkıcı Ziynet Sali, 14 Şubat’ta Trump Cadde’de sevenleriyle buluştu. Sali, Cengiz Abazoğlu imzalı kırmızı kostümüyle dikkat çekerken, “Sevgililer Günü sabahı bana kutlu olsun mesajı gelmedi. Benim sevgilim sizlersiniz, sevgi günümüz kutlu olsun” dedi.

EROL EVGİN’İN KIZLAR KOROSU

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, The Plaza Hotel Cento Per Cento’da müzikseverlerle buluştu. Sevgililer Günü’ne özel repertuvarıyla seyircileriyle buluşan Evgin’e, şarkılarında kızlar korosu eşlik etti.

‘BENİM EŞİM BİR TANEDİR’

Sahne İstanbul’da gerçekleştirilen Sevgililer Günü programında, Demet Akalın sahne aldı. Geceye özel üst kısmı kristal taş işlemeli, etek kısmı kırmızı tüylü kıyafeti ile sahneye çıkan Akalın, eşi Okan Kurt için “Benim eşim bir tanedir” açıklamasını yaptı.

Gülben’den barış mesajı

Kıbrıs’ta Merit Royal’de sahne alan Gülben Ergen, Sevgililer Günü’ne özel sırt dekolteli kırmızı elbisesi ile dikkat çekti. “Bu gece kavgasız olsun” diyerek konuklarını selamlayan Ergen, “Şarkılarımızı sevgi için söyleyeceğiz” dedi. Ergen’in giydiği kıyafet, üç yıldır konuşmadığı modacı Canan Yaka’nın imzasını taşıyordu. Ergen, böylelikle Yaka’ya barış mesajı göndermiş oldu.

Yonca Lodi’den romantizm rüzgârı

Türk pop müziği şarkıcısı Yonca Lodi, Sevgililer Günü özel performansı ile Kıbrıs’taki The Savoy Ottoman Palace’da sahneye çıktı. Gece boyunca birbiri ardına aşk şarkıları seslendiren yorumcu, “Sizin Sevgililer Günü’nüz nasıl geçiyor” sorusuna karşılık “Benim sevgilim sahne” cevabını verdi.

Özgecan’a destek verdi

Ferhat Göçer, Türkiye’yi ayağa kaldıran Özgecan Aslan cinayeti için düzenlenen protestolara destek verdi. Göçer, “İçinde sevgi tohumu ekilmemiş insan ruhu kalmamasını diliyorum” dedi.

Daha çok sevgi diledi

Cem Yılmaz’la yaşadığı aşk ile gündeme bomba gibi düşen Ayşe Hatun Önal, Sevgililer Günü’nü Yılmaz’sız geçirdi. Önal, 14 Şubat’nde Star City AVM’de imza günü gerçekleştirirken dilek ağacına, “Daha çok sevgi. Şarkılarım sevilsin, hep dinlensin” dileğini yazdı.

Yengi Kıbrıs’ta âşıkları coşturdu

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi, Kıbrıs’taki Girne Rocks Hotel’de Sevgililer Günü için konser verdi. Yengi sahnede kendisine gelen orkide çiçekleri için “Aşkın çiçeği orkidedir. Çok zahmetli büyür, tıpkı aşk gibi. Çiçeğin kimden geldiği bende saklı” dedi. Konser boyunca sevgilileri coşturan sanatçı, sahneden indiği sırada bir hayranının salsa dans teklifini geri çevirmedi ve hünerini ortaya koydu. Eşi Cihan Yöntem ile Kıbrıs’a gelen ünlü oyuncu Selçuk Yöntem de Aşkın Nur Yengi’yi izleyenler arasındaydı.

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000