ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Yıllarca sahnede tatlı bir rekabet, sahne dışında ise güzel dostluklar yaşayan üç sanatçının yolları "Devlerin Büyük Buluşması" adlı projede kesişti. Sinan Kuzu tarafından organize edilen projede Selçuk Tekay'ın şefliğinde verilecek konserlerde Emel Sayın, Muazzez Abacı ve Seçil Heper birlikte sahne alacak.

Dedeman Oteli'nde ortak bir basın toplantısı düzenleyen sanatçılar, ilk etapta Ankara, İstanbul ve İzmir'de gerçekleşecek konserlere vatandaşları davet etti. Basın toplantısında yıllar önce yaşadıkları hatıraları anlatan sanatçılar, gazino kültüründen uzaklaşılması nedeniyle eskisi gibi keyifli programlar yapamadıklarını dile getirdi.

Gecede en çok dikkat çeken olay ise Muazzez Abacı'nın Müjde Ar'la ilgili anlattığı anıydı.

Abacı, "Müjde en popüler döneminde benim alt kadromda sahneye çıktı. Ancak izleyiciler Müjde'nin üstüne patlıcan ve domates attı." dedi.

Abacı ve Heper'in katılacağı, "Devlerin Büyük Buluşması" konserlerinin ilki 21 Kasım'da Ankara Anadolu Gösteri Merkezi'nde, ikincisi 29 Kasım'da İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi'nde, sonuncusu ise 20 Aralık'ta İzmir İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde yapılacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000