ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

5 Aralık'ta vizyona girecek olan Cem Yılmaz'ın 'A.R.O.G' filminin önce afişleri geldi! Cem Yılmaz'ın 'A.R.O.G' filminin konusu 'Yontma Taş Devri'nde geçiyor, promosyonu ise 'Cilalı İmaj Devri'nde yapılıyor!

Dört bir yanda 'A.R.O.G' var
Televizyonda ana haber bültenlerinde filmden sahneler eşliğinde haberler yapılıyor. Sinemalarda her filmden önce 'A.R.O.G'un fragmanı gösteriliyor. Cem Yılmaz'ın oynadığı reklamlarla filmin tanıtımı her alanda tam gaz sürüyor.

Afişleri Emrah Yücel hazırladı
Yakında 8.5 milyon dolarlık bütçesiyle Türkiye'nin en pahalı filmi olan 'A.R.O.G'un afişleri her yanı süsleyecek. 9 oyuncunun ayrı ayrı yer aldığı afişleri birçok Hollywood filminin afişini yapan Emrah Yücel hazırladı.

Oyuncular, filmdeki karakterlerine uygun olarak afiş için kamera karşısına geçti. Cem Yılmaz'ın canlandırdığı Komutan Logar, G.O.R.A’da olup bitenden sonra köşesine çekilip uzay boşluğunu seyretmek yerine kendinden bekleneni yaparak Arif’ten intikamını alacak.Olayların akışını değiştiren ve insan ırkını yepyeni bir maceraya sürükleyen Tihulu rolünü, Muhittin Korkmaz oynuyor.
 
 İşte AROG karakterlerinin afişleri...

FOTO GALERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000