ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

5 Kasım'da Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve genç sanatçılar eşliğinde başlayacak olan konser maratonu, Mischa Maisky ve kızı Lily Misky, Simone Kermes gibi klasik müzik dünyasının seçkin isimleriyle devam edecek. Bu sezonun en çok beklenen ismi akerdeon sanatçısı Ksenija Sidorova, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde 19 Nisan 2017'de klasik müzikseverlerin karşısına çıkacak.

Programda caz müzik tutkunlarını da tatmin edecek konserler yer alıyor. SFJAZZ Collective'in Miles Davis bestelerinden oluşan konseri 7 Kasım'da cazseverlere merhaba diyecek. Ünlü Latin caz piyanistlerinden Gonzala Rubalcaba, 17 Mart 2017 Cuma akşamı Charlie Haden anısına düzenlenek anma gecesinde sahnede olacak.

Ünü dünya sınırlarını aşan Flamenkonun yaşayan efsanesi Paco Péna ise 15 Aralık Perşembe akşamı sevenleriyle buluşacak.
14 Şubat 2017 Sevgililer Günü'nde sahne alacak olan yaratıcı ve özgün koreograflardan Lily Keigwind ve topluluğu; izleyelerin modern dansa doyacağı bir akşam sunacak.

Dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından Tarık Sezer, Arif Sağ, Hakan Altun, Kenan Doğulu gibi ünlü isimler de özgün projelerle bir araya gelecek.

Müzikseverler tarafından merakla beklenen İş Sanat'ın biletleri 17 Ekim'de satışa çıkacak.

  • iş sanat 2016
  • iş sanat 2017
  • İş Sanat
  • iş sanat konser

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000