ÜYE GİRİŞİ
LÜTFEN KULLANICI ADINIZ VE ŞİFRENİZ İLE GİRİŞ YAPIN!

Deadpool 2'nin fragmanını Ryan Reynolds yayımladı

2016'nın en çok ilgi gören filmlerinden Deadpool'un ikinci filmi geliyor. Fragmanı internete sızan Deadpool 2'nin fragmanı hemen kaldırıldı fakat Ryan Raynolds tekrar yayımladı

2016 yılının en çok ilgi gören filmlerinden biri olmuştu Deadpool. Film oldukça beğenilip yüksek hasılat elde edince Marvel, Deadpool 2'yi çekmeye karar verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Logan filminin hemen öncesinde tanıtım videosu yayımlanan filmin söz konusu fragman internette yayımlandı. Fragman hemen yayından kaldırıldı fakat farklı sosyal medya kanallarında paylaşılmaya devam edildi. 

Ardından şaşırtıcı bir gelişme Deadpool'un başrol oyuncusu Ryan Reynolds'dan geldi. Ryan Reynolds, Deadpool 2'nin fragmanını kendi Youtube hesabından paylaştı. 

Fragmanda, Deadpool'un öldürülmek üzere olan bir adamı kurtarmak için hemen bir telefon kulübesine girerek üzerini değiştirmeye çalıştığı görülüyor. Üzerini değiştirme kısmı biraz fazla uzun sürünce adam öldürülüyor ve Deadpool masum adamı kurtaramıyor. Deadpool'a yakışır absürtlükte bir fragmana sahip olan Deadpool 2, 2018 yılında gösterime girecek.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ