ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Haberturk.com Kültür-Sanat sayfası yenilendi. Sayfada kültür-sanata dair pek çok alanda son gelişmeler okuyucuları bekliyor. Modern bir tasarımla kültür-sanat sevenleri karşılayan sayfada, sanat dünyasının önde gelen isimleriyle röportajlar, gündemdeki etkinliklerden haberler ve daha fazlası yer alıyor.

PAULO COELHO DA BURADA!

Yeni Kültür-Sanat sayfası, her biri alanında önde gelen isimlerden oluşan bir yazar kadrosuna sahip. Dünyada ünlü yazar Paulo Coelho da Kültür-Sanat sayfasında yer alıyor. Ayşe Özek Karasu, Ali Esad Göksel, Beste Mutlu, Damla Çeliktaban, Deniz Çağlar, Elif Key, Gülenay Börekçi, Güntay Şimşek, Levent Özçelik yazılarıyla sayfaya renk katıyorlar.

HAFTANIN VİZYONA GİREN FİLMLERİ

Türkiye'nin dört bir yanında, hangi film hangi ilde ve hangi sinemada vizyona girdi, öğrenmek isterseniz Kültür-Sanat sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Filmlerin konuları, oyuncuları, fragmanları gibi yapımlara dair ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Vizyondaki Filmler bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

BU HAFTA NE YAPSAK?

Etkinlik sevenleri yakından ilgilendirecek, şehrin nabzını tutan haftalık etkinlik rehberi, kültür-sanat takipçilerine rehberlik ediyor. Konserden tiyatroya uzanan genişlikte bir yelpazede Türkiye'de gerçekleşen etkinlikler sayfamızda. Ajanda'ya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz!

BAŞKA NELER VAR?

Kültür-Sanat sayfalarında ayrıca her ay "Son çıkan kitaplar" listesi yayımlanıyor. Edebiyat dünyasının nabzını bu listelerden tutabilir, son çıkan kitaplardan haberdar olabilirsiniz.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
  • Misafir 16 Haziran 2017 Cuma 15:51
    Harika!
Kalan karakter : 2000