ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Küsurat Yayınları üçüncü kitabı “Size Baba Diyebilir Miyim?” ile okurlarıyla buluşuyor. Kitabın telif geliri ise Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na (TKMCV) bağışlanacak.

"Size Baba Diyebilir Miyim?" hayatın farklı alanlarından, farklı yaşlarda yirmi altı babanın, babalık deneyimlerini bir araya getiriyor. Oyuncu, doktor, pilot, avukat, muhasebeci, yazar, senarist, yönetmen, futbolcu, set işçisi, gazeteci, sunucu, mimar, turizmci, öğretmen, reklamcı ve diplomat babaların deneyimlerini paylaştığı kitap, birbirinden farklı babalık deneyimlerini en samimi halleriyle okuyucuyla buluşturuyor. Kitapta yer alan babalar: Ali Taylan Çulpan, Basri Yılmaz, Bülent İpek, Erdem Öztop, Erdinç Çetinkaya, Ertuğ Uçar, Fikret Kuşkan, Hakan Duran, Hakan Kalkavan, Hakan Ural, İlker Şahin, Nebil Özgentürk, Özdemir Hiçdurmaz, Özgün Uğurlu, Özgür Poyrazoğlu, Recai Çakır, Salih Seçkin Sevinç, Selçuk Aydemir, Serdar Kölürbaşı, Serkan Çağrı, Serkan Turhan, Süreyya Soner, Tuncay Baydur, Uraz Kaygılaroğlu, Ümit Alan, Yusuf Reha Alp.

18 Haziran Babalar Günü'nde raflarda yerini alan kitabın telif geliri ise 1979 yılında gönüllüler tarafından kurulan; çocuklarla ilgilenen, onların yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşamasına, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanmasına, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirmesine katkıda bulunan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na (TKMCV) bağışlanacak.


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000
Kalan karakter : 2000